Scroll to top
© 2019, Maya Burcum
Paylaş
Eng

Trekana Burcunuzun Günü

Bugün hayat sizin için oldukça anlamlıdır. Doğduğunuz Maya haftasının $(trecanaName) burç enerjisi bugün aktiftir. İçinizdeki $(trecanaName) özellikleri iyice güçleniyor ve ön plana çıkıyor. $(trecanaName) burcuyla ilgili özelliklerinizi daha iyi anlayabilir, onları daha iyi kullanabilirsiniz.

Ayrıca bugün yaşananlar size neden $(trecanaName) haftasında doğduğunuzu hatırlatan mesajlar ve işaretler veriyor. Bu mesajlar, içinize doğan iç görüler, sezgiler veya rüyalar şeklinde ortaya çıkabildiği gibi gördüğünüz bir işaret, duyduğunuz veya okuduğunuz bir şey, bir insanla aranızda geçenler veya almak zorunda kaldığınız bir karar yoluyla da kendini gösterebilir. En azından gece uykuya dalmadan önce gün boyunca yaşadıklarınızı bu pencereden bakarak gözden geçirmek faydalı olacaktır. Bunu, yaşamınızda fark yaratacak değerli ve anlamlı birşeye sahip olduğunuzun farkında olarak yapın.

Gün içerisinde içinize doğan ilhamlardan yola çıkarak yeni başlangıçlar yapmak bugün için çok idealdir. Yeni bir işe, projeye, eğitime, hobiye, ilişkiye veya ruhunuza iyi gelecek herhangi bir şeye başlamak çok iyi olacaktır. Yeni bir niyet tutmak veya hayatla ilgili önemli kararlar almak iyi bir fikirdir. Bugün yapılan her türlü yeni başlangıç evren tarafından desteklenir. Danışmanlık almak ve şifalanmak için ideal bir gündesiniz.