Scroll to top
© 2019, Maya Burcum
Paylaş

Maya Takviminde Bugün

8 Ölüm

Güçlü bir dönüşüm gününe daha geldik. Bugün hayatınızdaki kalıplara ve döngülere bakıp dengeye ulaşmak için neyi bırakmanız gerektiğine karar verin. Bugünün enerjisi ölmesi gereken davranış, düşünce veya bilinç kalıplarını temizlemenizi sağlayacaktır.
Bugün yaşam döngülerini dönüştürmek için uygun bir gündür. Misyonunuzu tamamlayabilecek bir şekilde hayatın sizi desteklemesini, büyük kazalardan uzak durmayı, kötü veya ani bir şekilde ölmemeyi dilemek için iyi bir gündür.
Bugün kadim bilgeliği talep edebilir, iyi danışmanlar ve ruhsal rehberler isteyebilirsiniz. Size faydası olmayan ilişkilerin ve yaptığınız kötü işlerin bitmesini sağlayın. Rüyalarınızın size sunduğu sezgisel dünyanın kapılarının açılması ve iyi işaretler görmeyi dilemek için uygun bir gündür. Dünyada savaşların bitmesini, toplumda korunmayı dilemek için ve zaaflardan kurtulmak için iyi bir gündür.

Maya burcunuz Ölüm ise bu trekana sizin için ayrıca önem taşıyor. Kendi potansiyelinizi daha iyi keşfedip kullanabileceğiniz ve önemli dönüşümlerden geçebileceğiniz bir dönemdesiniz.

In stock

Günlük Maya Mesajları

19.0039.00

Her gün bir email dolusu Maya bilgeliği.
Tzolkin takviminin kutsal zaman temposuna ayak uydurmanız için.

3 Aylık Abonelik 19₺
6 Aylık Abonelik 29
12 Aylık Abonelik 39₺

Temizle
+
-
Şimdi Satın AlAlışverişe devam et