Scroll to top
© 2019, Maya Burcum
Paylaş
Eng

Maya Takviminde Bugün

3 Timsah

Hareketli, deli dolu bir gündeyiz. Bugün bir taraftan size neşe getirirken diğer taraftan yanlış seçimler yapmanıza neden olabilir. Dedim ya deli dolu bir gün. 3 tonunun enerjisi sorunları görmezlikten gelmenize yol açabilir ve çılgın Timsah enerjisi ile kombinasyonu belirgin hatalar yapmanıza yol açabilir. Aman dikkat... Yine de bugün sezgi ve vizyonu geliştiren, rehber rüyaları arttıran, zihni daha alıcı yapan bir gündür. Bu sayede zihinsel problemler iyileştirilebilir. Zihni kötü düşüncelerden arındırarak sakinleştirmek ve ona huzur getirmek, şımarıklığı kontrol altına almak ve umutsuzluğu yenmek için iyi bir zamandır.

Bugün insanlardaki çılgınlığın sona ermesini ve ayrılmış çiftlerin barışmasını dilemek için uygun bir gündür. Bu sayede yuvalarından çok uzaklara gitmiş olanlar geri dönebilirler. Ayrıca açlık çekmemeyi dilemek ve bu yüzden aile ortamında oluşabilecek çatışmaları engellemek için de iyi bir gün olarak kabul edilir.

Maya burcunuz Timsah ise bu trekana sizin için ayrıca önem taşıyor. Kendi potansiyelinizi daha iyi keşfedip kullanabileceğiniz ve önemli dönüşümlerden geçebileceğiniz bir dönemdesiniz.

In stock

Günlük Maya Mesajları

99.00179.00

Her gün bir email dolusu Maya bilgeliği.
Tzolkin takviminin kutsal zaman temposuna ayak uydurmanız için.

3 Aylık Abonelik 99₺
6 Aylık Abonelik 129₺
12 Aylık Abonelik 1799₺

Lütfen Dikkat: Bu hizmetten faydalanabilmeniz için websitemizden en azından bir rapor satın almış olmanız gerekmektedir.

+
-
Kart ile Ödeme