Scroll to top
© 2019, Maya Burcum
Paylaş

Doğum tarihinizYaşam Ağacınız

Gün Burcunuz

Geyik

Manik (Yukatan) / Kej (Kiçe)
Kişilik: Huzurlu, cömert, işbirlikçi, sanatçı ve ilham sahibi. Ayrıca göçebe, açık sözlü ve bireyselci. Yoldaşlığa gereksinim duyar.

Uysal görünümlü olmanıza rağmen içeride çok sağlam ve güçlü bir karaktere sahipsiniz. Dostluğa ve ahbaplığa çok önem verirsiniz. Sosyal çevreniz sizin için bir aileye dönüşür. Genellikle konuşkan ve barışçıl bir doğaya sahipsiniz. Sahip olduğunuz güçlü sezgi ve muhakeme yeteneğiniz sayesinde gözü pek ve cesurca konuşursunuz.

İlişkilerinizde derin bir sevgi ve bağlılık ile sadakati yaşamayı tercih edersiniz. Bu yolda büyük darbeler alsanız da yeniden ayağa kalkmayı bilirsiniz. Baskın olabilirsiniz ama gösterişli bir lider olmayı nadiren istersiniz. Doğuştan yaşam koçu olduğunuzu söyleyebiliriz ve tüm günü etrafınızdaki insanların aslında neyi başarabileceklerini anlatarak geçirebilirsiniz..

Derinlerdeki manevi yönünüzü her zaman ortaya çıkarmazsınız. Çoğu zaman tuhaf ya da biraz çılgın birisi olarak tanınırsınız. Bu, taşıdığınız enerjiden kaynaklanır. Ben size tuhaflığınızı kabul etmenizi öneririm.

Gelişmiş bir estetik ve güzellik algınız vardır. Sanat ile yaşamak sizin için biçilmiş kaftandır. Mayalar, bu burcun sembolünden de görüleceği üzere Geyik burcu insanlarının yetenekli ellere sahip olduğuna inanırlar. El sanatlarında çok iyi olabilirsiniz.

Temel engel: Bir ilişki içerisinde hem özgür ve bağımsız olmak hem de güvende olmak.
Çözüm: Kendi kişiliğine güven duymak ve ne kadar tuhaf olsa da bu kişilik içinde rahat olmak.

Uygun Meslekler: Toplumbilimci, yargıç, psikolog, matematikçi
İyi Anlaştığınız Burçlar: Geyik, Yol, Toprak ve Rüzgâr
Gelişiminize Katkıda Bulunan Burçlar: Geyik, Maymun, Kartal, Fırtına ve Gece

Yorumları isabetli buldunuz mu?
Eğer kapsamlı bir analiz isterseniz size bir Standart Rapor veya Detaylı Rapor hazırlayabiliriz.

Daha derine gitmek ister misiniz? tam raporlar Yaşam Ağacınızdaki diğer burçların tüm yorumlarını ve analizleri içermektedir. Ayrıca hangi tarihlerin sizin için , aşk ilişkileri ve manevi gelişim açısından uygun olduğunu göreceksiniz.

Tam Raporumu Göster

Maya takviminde 20 burç vardır ve bunlar her gün değişerek birbirini takip ederler. Sizin doğduğunuz gün bu 20 günlük döngüde bir güne denk düşer. Buna Gün Burcu diyoruz. Gün burcunuz sizin en tipik özelliklerinizi ortaya koyar. Bu burca Yetişkinlik burcu da denir. Karakterinizin özü ergenliğe girdiğiniz 12-13 yaşlarında gün burcunuz tarafından şekillenmeye başlar. Bunun öncesinde ise yaşamınızı etkileyen daha çok Gençlik burcunuzdur.

Gün Burcunuz, 26 yaşınızdan 39 yaşınıza kadar olan dönemde maksimum etkiye sahiptir. 52 yaşınıza geldiğinizde Olgunluk burcunuzun sahneyi alma zamanı gelmiştir.

Hayatınızın temel ekseni Gün burcunuzun getirdikleri etrafında döner. Maya Gün Bekçilerine göre burcunuzu doğmadan önce yüksek benliğinizle siz seçiyorsunuz. Bu seçimi yaparken ruhsal evriminiz için gerekli ihtiyaçları göz önüne alıyorsunuz. Gün burcunuz size bir yaşam misyonu veriyor ve güçlü ve zayıf taraflarınızı getiriyor. Tabii ki doğal olarak doğduktan sonra tüm bunlar unutuluyor. Bu raporun amacı bu hayata neden geldiğiniz, bu Gün burcunu onu çevreleyen burçları neden seçtiğinizi hatırlamak konusunda size bir ayna tutuyor. Unutmayın, Gün burcunuz size rehberlik yapıyor ve evriminiz için kendinizi, ruhsal özünüzü ve bireysel misyonunuzu size hatırlatıyor.

Gün burcunuzu şekillendiren, tamamlayıcı nitelikte bir Galaktik Tona ve Trekana Burcuna sahipsiniz. Gün burcunuzun 13 farklı kombinasyonu var ve doğduğunuz Ton bunlardan hangisine sahip olduğunuzu gösteriyor. Ayrıca bu ton hangi Trekana'da (13 günlük Maya “haftası”) doğduğunuzu da belirliyor. Doğduğunuz Trekana'nın burcu Gün burcunuz üzerinde bir etkiye sahiptir. Gün burcunuz %75, Trekana burcunuz ise %25 oranında etkilidir.

Kişiliği bir resme benzetirsek gün burcu resmin ön planında ne olduğunu tarif eder yani yüzünüzü. Trekana burcu ise resmin nasıl bir arka plana sahip olduğunu gösterir, yani kişiliğinizin nasıl bir iklimde var olduğunu.

Galaktik Tonunuz

4

Sabitlik

* Şifa
* Anlayış
* Tefekkür zamanı
* Sabitlik
* Rahatlık
* Şekil
* Tüm formlar içinde en sabit olanı
* Sakin enerji
* Yansıtıcı enerji
* Dengelenme
* Bir şey yapmaya karar vermeden önce sakince dinlemek
* İyice düşünmek
* Toparlamak
* İzin vermek

Ton 4, sabitlik, denge ve uyumdur. Orta Amerika ruhani öğretilerindeki dört kutsal yönü, klasik astrolojideki veya yogada dört elementi düşünün. Bir masanın dört ayağı ya da dört teker üzerinde giden bir araba nasıl sağlamlık getiriyorsa siz de sabitlik ve durağanlığı hayata getirirsiniz. Bu sabitlikte şifa bulunur, eğer hastaysanız ve etrafta koşuşturmaya devam ederseniz iyileşmeniz daha uzun zaman alır, hastalıkta doktorların istirahat vermesi de bu nedendendir.

Çok iyi bir şifacı olabilirsiniz veya kendinizi iyileştirmeyi iyi bilirsiniz [...]

Trekana Burcunuz

Tohum

Kan (Yukatan) / K'at (Kiçe)
Kişilik: Liderlik ve performansa ilgili, aktif, dinamik ve seksüel. Nüfuzlu, yüksek standartlara sahip.

Tohum bereketi, cinselliği, potansiyeli ve onun uyandırılmasını temsil eder. Aynı derecede önemli olarak egoyu da sembolize eder. Yaşamınız çoğunlukla bu temalar arasında döner. Bunun yanında zihniniz düşüncenin bereketine sahiptir. Bilinç tohumlarını, saçacağınız toprağın verimli ya da ve verimsiz olmasına bakmadan yaymayı çok seversiniz.

Organize olmayı seversiniz. Enerjik ve dinamiksinizdir. Aile, cinsellik ve gizemli uyanışlar hayatınızda önemli bir yer tutar. Oldukça dünya odaklısınız ve sağlığınız genellikle iyidir ve bereketin enerjisini taşırsınız. Mayalar, Tohum gününde doğan bir insanın hem zengin hem de bilge olacağını söylerler. Eğer dikkatinizi kendi yaşam misyonunuza verirseniz iyi talih size gelecektir. Eğer yaşamsal enerjilerinizi seçtiğiniz bir işe veya zanaate yöneltirseniz bu konuda ustalaşırsınız ve zenginlik ve bilgelik dolu bir hayat sürersiniz. Bununla birlikte potansiyel bazı tehlikeler vardır sizin için.

Cinsellik hayatınızda mutlaka önemli bir yer tutar. Cinsel enerjinizi hoyratça kullanırsanız kendi sonunuzu hazırlarsınız; o yüzden bu enerjiyi olgunca kullanmayı öğrenmelisiniz. Varsa cinsel takıntı ve komplekslerinizi iyileştirin.

Doğal bir ağ kurucu olarak oldukça sosyalsiniz. İnsanları tanıştırmayı sevdiğiniz gibi, konuları ve bilgileri birbirine bağlamak da sizin işinizdir.

Temel engel: Dengeli bir kişilik sahibi olmak, cinsel olarak olgunlaşmak.
Çözüm: Performans ile ilgili aktiviteler, detaylar için ter dökmek.

Uygun Meslekler: Doktor, çiftçi, jinekolog
İyi Anlaştığınız Burçlar: Tohum, Jaguar, Fırtına ve Su
Gelişiminize Katkıda Bulunan Burçlar: Tohum, Yol, Baykuş, Işık ve Tavşan

Yorumları isabetli buldunuz mu?
Eğer kapsamlı bir analiz isterseniz size bir Standart Rapor veya Detaylı Rapor hazırlayabiliriz.

Daha derine gitmek ister misiniz? tam raporlar Yaşam Ağacınızdaki diğer burçların tüm yorumlarını ve analizleri içermektedir. Ayrıca hangi tarihlerin sizin için , aşk ilişkileri ve manevi gelişim açısından uygun olduğunu göreceksiniz.

Tam Raporumu Göster