Detaylı Maya Astrolojisi Raporu

My Mayan Sign Detailed Report

Fatura detayları

Siparişiniz

Ürün Ara Toplam
Detaylı Rapor  × 1 ₺299
Ara Toplam 299.00
Toplam 299.00
TEK SEFERLİK TEKLİF - ₺149 tasarruf edin
Maya Takvimindeki kişisel Altın Günlerinizi ve Ruhsal Doğum Günlerinizi asla kaçırmayın. 2 yıl boyunca e-posta bildirimleri alın.
299.00 149.50
  • Visa
    Mastercard
    Maestro
    American Express

* 100% Güvenli Alışveriş

Maya Astroloji Raporunuzu Neden Almalısınız?

Mayaların hazinesi, kişisel rehberlik sistemi olan 2500 yıllık Tzolk'in takvimine dayalı, tam detaylı Maya Hayat Ağacı okuması.

Zayıf yönlerinizi güçlü yönlere ve iç çatışmalarınızı güçlü ittifaklara nasıl dönüştüreceğinizi anlatan 20 sayfalık özgün bilgiler!

Ruhsal gelişim, ilişkiler ve iş hakkında Güçlü Günlerinizi size hatırlatan e-postalara 6 ay ücretsiz abonelik.

Detaylı Maya Astroloji Raporuyla gücünüzü keşfedin.

Satın aldığınız ürünle Maya çocuklarına destek oluyorsunuz

Çünkü biz Meso Foundation‘ı destekliyoruz

Ürünümüzü denemek için 7 gününüz var. Sonuçlardan tam anlamıyla memnun kalmazsanız bilgi@mayaburcum.com adresine yazmanız yeterli.

Müşterilerimiz Ne Dedi?

"Yaklaşık 7 yıldır sadece bu paylaşımları okuyarak kendimi geliştirdim. Kehanet yok,olasılıklar var. Diğer astrolojilerden daha etkili."

Müzeyyen Kısa Kesim

5/5
"Maya Burçları ve Türkiye'de ki Uzmanı Fatih beyle elektronik ortamda 2011 yılında tanışma fırsatım oldu. Timsah burcu olarak burcumun özelliklerini okuduğumda şaşırdım, tam isabet olmuştu ama gelecekle ilgili manevi bir şeyler yapmam gerektiğini sentez kısmında Su burcumun ne ekersen onu hemencecik biçersin uyarısını okuduğumda öğrendim. Bu süreç içerisin de İç Mimarlık dışında Yoga yapmaya ve eğitmeni olmaya karar verdim, İslamın özü olan Tasavvuf yaşamak için çabaladım. Öncelikle Fatih beye ve emeği geçen herkese teşekkür ederim, yolunuz aydınlık olsun."

Cenkay Sönmez

5/5
"Fatih Bey, raporumu okudum. Fakat, üzerinde detaylı düşünerek, inceleme ve irdeleme yaparak tekrar tekrar okuyacağım. İnanın hayran oldum. Bir insan, bu kadar güzel mi irdelenip anlatılabilir. Genellikle çevreden pek anlaşılamayan fakat, içinde gerçekten çok büyük pozitif potansiyeller hisseden, fakat bunları tam anlamıyla açığa çıkaramadığını düşünen olgun yaşta bir insanım. Keşke, böyle bir rehber çok eski gençlik yıllarında elimde olsaydı diyorum. İnanın kendimi çok yalnız ve aile içinde bile yabancı gibi hissederek yaşadım. Herkesten, acaip denecek derecede farklı düşüncelerim ve hislerim , algılarım vardı. Ama, anlatabilecek, anlayabilecek hiç kimsem yoktu. Size, tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Kendimizi anlama ve iç dünyamızı bilebilme yönünde çok önemli ve değerli bir rehberlik yapıyorsunuz. Size, raporu daha detaylı okudukça ve üzerinde düşündükçe belki sorularım ve danışma gereği duyduğum bazı şeyler olabilir. Tabbi ki, müsaitlik durumunuza göre, vaktinizi fazla almadan cevap vermenizi rica edebilirim. Bu arada, Sevgili eşinize de selam ve sevgiler gönderiyorum.Güzeller güzeli kızınızı da öpüyorum. Sağlıklı, huzurlu, mutlu, analı, babalı, uzun ömürlü olsun. Her işiniz rast gelsin. Günlerinize bereket ve güzellikler yağsın. Görüşmek üzere. Selam ile.``

Nezahat Sarıkaya

5/5
"2012 de okuduğum Matrix’in şifresini gerçekten çözdüm. Gerçekten şu an şifacı liderliğe doğru gidiyorum. Gerçekten şu an doğan ve ölenlere yardımcı olabiliyorum. Gerçekten kahinmiş bunları maya burcunu satın aldığımda öğrenmiştim. Ay demiştim bunları yapa bilmem mümkün mü? Şimdi işim değişti. Allah bana ihahi planı anlama çözme gücü verdi. Hızır Öğretici oldum. Doğum Haritası ve pek çok bilgi okuyorum. Kapasitem hala genişliyor. Acayip hayal ötesi yaşam oldu. Mayalar İle ruhsal bağlantı da yapabiliyorum. Teşekkür ederim, faydalı hizmetiniz için. İyi çalışmalar."

Neslihan Aydın

5/5
"Çalışmalarınızı çok seviyorum ve yarattığınız şeyleri takdir ediyorum. Raporumu çok faydalı buluyorum ve rehberlik almak amacıyla pek çok kez yeniden okuyorum. Tam isabetli ve burçların ve yorumların içinde kendimi buluyorum.
Teşekkür ederim."

Amir Rahimzadeh

5/5