Scroll to top
© 2019, Maya Burcum
Paylaş
Eng

Yetişkinlik Burcunuzun Günü

Bugün hayat sizin için çok anlamlıdır. Doğduğunuz günün burç enerjisi bugün aktiftir. İçinizdeki  $(burc) özellikleri iyice güçleniyor ve ön plana çıkıyor. $(burc) burcu özelliklerinizi daha iyi anlayabilir, onları daha iyi kullanabilirsiniz.

Ayrıca bugün yaşananlar size hayatınızın amacını, neden bu $(burc) burcunda doğduğunuzu ve ruhsal özünüzü hatırlatan mesajlar ve işaretler veriyor. Bu mesajlar içinize doğan iç görüler, sezgiler veya rüyalar şeklinde ortaya çıkabildiği gibi gördüğünüz bir işaret, duyduğunuz veya okuduğunuz bir şey, bir insanla aranızda geçenler veya almak zorunda kaldığınız bir karar yoluyla da kendini gösterebilir. Özetle bugün herhangi bir şekilde evren size mesajlar verebilir ve hayatınızın amacını hatırlatabilir. Belki meditasyon yapmak veya gün içerisinde belli bir süreliğine inzivaya çekilmek faydalı olabilir. En azından gece uykuya dalmadan önce, gün boyunca yaşadıklarınızı bu pencereden bakarak gözden geçirmek faydalı olacaktır.

Bugün hayatınızın rotasını düzeltme günüdür. Bu dünyaya gelme amacınıza uygun bir hayat sürmüyorsanız, evren sizi rotaya sokmaya çalışabilir ve bu durum beraberinde acı dersler getirebilir. Ama rotanızı biliyorsanız, bugün arkanıza aldığınız rüzgârla çok yol kat edebilirsiniz.

Gün içerisinde içinize doğan ilhamlardan yola çıkarak yeni başlangıçlar yapmak bugün için çok idealdir. Yeni bir işe, projeye, eğitime, hobiye, ilişkiye veya ruhunuza iyi gelecek herhangi bir şeye başlamak çok iyi olacaktır. Yeni bir niyet tutmak veya hayatla ilgili önemli kararlar almak iyi bir fikirdir. Bugün yapılan her türlü yeni başlangıç evren tarafından desteklenir.

Herhangi bir danışmanlık, rehberlik veya şifa almak için bugün çok ideal bir gündür.