Scroll to top
© 2019, Maya Burcum
Paylaş
Eng

Tzolkin Doğum Gününüz

Bugün sizin ruhsal doğum gününüz.

Doğduğunuz günün enerjisi bugün tam olarak aktif oluyor. Bugün hem $(burc), hem $(number) günü, hem de $(trecanaName) haftasındayız. Bu çok özel gün 260 günde bir gelir. Dolayısıyla bugün hayat sizin için son derece anlamlıdır. Neden bu hayata geldiğinizi, misyonunuzun ne olduğunu size güçlü bir şekilde hatırlatan bir gündesiniz. Kendinizi ve ruhunuzu bugün çok iyi anlayabilirsiniz ve ruhsal gelişiminizde büyük adımlar atabilirsiniz. Kendinize vakit ayırın ve bugünü kutlayın…

Hiç merak ettiniz mi? Bazen doğum gününüzü kutlarsınız ve öyle pek özel bir şey yaşamazsınız. Bazen de öyle günler yaşarsınız ki doğum gününüz değildir ancak çok özel bir gün yaşarsınız. İşte belki böylesi günler daha önceki Maya takvimine göre olan doğum günlerinizdi. Dolayısıyla bugün sevdiklerinizle bir araya gelmek ve bir parti yapmak için son derece ideal bir gündür.

Ayrıca bugün yaşananlar size hayatınızın amacını, neden bu $(burc) burcunda doğduğunuzu ve ruhsal özünüzü hatırlatan çok güçlü mesajlar ve işaretler veriyor. Bu mesajlar içinize doğan iç görüler, sezgiler veya rüyalar şeklinde ortaya çıkabildiği gibi gördüğünüz bir işaret, duyduğunuz veya okuduğunuz bir şey, bir insanla aranızda geçenler veya almak zorunda kaldığınız bir karar yoluyla da kendini gösterebilir. Özetle bugün herhangi bir şekilde evren size mesajlar verebilir ve hayatınızın amacını hatırlatabilir. Belki meditasyon yapmak veya gün içerisinde belli bir süreliğine inzivaya çekilmek faydalı olabilir. En azından gece uykuya dalmadan önce gün içinde yaşadıklarınızı bu pencereden bakarak gözden geçirmek faydalı olacaktır. Bunu, yaşamınızda fark yaratacak değerli ve anlamlı birşeye sahip olduğunuzun farkında olarak yapın.

Bugün hayatınızın rotasını düzeltmek için son derece uygun bir gündür. Bu dünyaya gelme amacınıza uygun bir hayat sürmüyorsanız evren sizi rotaya sokmaya çalışabilir ve bu durum beraberinde acı dersler getirebilir. Ama rotanızı biliyorsanız, bugün arkanıza aldığınız rüzgârla çok yol kat edebilirsiniz.

Gün içerisinde içinize doğan ilhamlardan yola çıkarak yeni başlangıçlar yapmak bugün için çok idealdir. Yeni bir işe, projeye, eğitime, hobiye, ilişkiye veya ruhunuza iyi gelecek herhangi bir şeye başlamak çok iyi olacaktır. Yeni bir niyet tutmak veya hayatla ilgili önemli kararlar almak iyi bir fikirdir. Bugün yapılan her türlü yeni başlangıç evren tarafından desteklenir. Bir başka deyişle bugün ekeceğiniz tohumlar sonraki 260 günde büyüyecek ve meyve veren bir ağaca dönüşecektir.

Herhangi bir danışmanlık, rehberlik veya şifa almak için bugünden daha iyi bir gün olamaz.