Scroll to top
© 2019, Maya Burcum
Paylaş
Eng

Atılım Gününüz

Bugün sizin atılım gününüz.

Bugün ruhsal evriminizde bir dönüm noktasıdır. Yaşam amacınızla daha derin bir bağlantıya geçebilir ve hayatınızda atılımlar yapabilirsiniz. Bugün hayat sizin için son derece anlamlıdır. Kendinizi ve ruhunuzu bugün çok iyi anlayabilirsiniz ve ruhsal olarak büyük gelişim sağlayabilirsiniz.

Bugün yaşananlar size hayatınızın amacını ve ruhsal özünüzü hatırlatan çok güçlü mesajlar ve işaretler veriyor. Bu mesajlar içinize doğan iç görüler, sezgiler veya rüyalar şeklinde ortaya çıkabildiği gibi gördüğünüz bir işaret, duyduğunuz veya okuduğunuz bir şey, bir insanla aranızda geçenler veya almak zorunda kaldığınız bir karar yoluyla da kendini gösterebilir. Özetle bugün herhangi bir şekilde evren size mesajlar verebilir ve hayatınızın amacını hatırlatabilir. Belki meditasyon yapmak veya gün içerisinde belli bir süreliğine inzivaya çekilmek faydalı olabilir. En azından gece uykuya dalmadan önce gün içinde yaşadıklarınızı bu pencereden bakarak gözden geçirmek faydalı olacaktır.

Bugün hayatınızın rotasını düzeltmek için son derece uygun bir gündür. Bu dünyaya gelme amacınıza uygun bir şekilde yaşamıyorsanız, hayat sizi rotaya sokmaya çalışabilir ve bu durum beraberinde acı dersler getirebilir. Ama rotanızı biliyorsanız, bugün arkanıza aldığınız rüzgarla çok yol kat edebilirsiniz.

Gün içerisinde içinize doğan ilhamlardan yola çıkarak yeni başlangıçlar yapmak bugün için çok idealdir. Yeni bir işe, projeye, eğitime, hobiye, ilişkiye veya ruhunuza iyi gelecek herhangi bir şeye başlamak çok iyi olacaktır. Yeni bir niyet tutmak veya hayatla ilgili önemli kararlar almak iyi bir fikirdir. Bugün yapılan her türlü yeni başlangıç evren tarafından desteklenir.

Ayrıca herhangi bir danışmanlık, rehberlik veya şifa almak için uygun bir gündesiniz.