Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Toprak
Toprak günü bilgi ve berraklığa ulaşmak için, okumak ve ders çalışmak için, bilimsel araştırmalarda bulunmak ve analiz yapmak için çok uygun bir gündür.

 

İsterseniz bugün size huzur ve soyluluk getirebilir. Eşler arasında anlayışa ulaşmak için daha iyi bir gün olamaz. Bugün iyi düşünceler istemek, takıntılardan, kötü fikirlerden ve kötü niyetli insanlardan kurtulmak çok daha kolay olacaktır. Yüce Varlık ile uyum halinde olmak için uygun bir gündür.
Baykuş
Bugün yarattığınız herhangi bir problem veya kötü özellikleriniz için affedilmeyi dileyebilirsiniz. Bilinçli veya bilinçsiz neden olduğunuz herhangi bir zarar için, ayrıca olumsuz düşünceleriniz için af dileyebilirsiniz.

 

Hırsızlıkların bitmesini, savaşların sona ermesini, kişisel veya kolektif çatışmaların ortadan kalkmasını dilemek için uygun bir gündür. Herhangi bir hastalığın, özellikle de cinsel yolla bulaşan hastalıkların iyileşmesini dilemek için iyi bir gündür.

 

Kötü şekilde ölen ruhlar için iyi enerji yollamak, olumsuz düşünceler, negatif enerjiler ve iftiralar ile başa çıkmak için uygun bir gündür. Bugün ruhsal ve fiziksel olarak çok metanet kazanabilirsiniz.

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş