Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Tohum
Bugün düğümler ve engellerle başa çıkmak, fanatizm tuzağına düşmemek ve problemleri sona erdirmek için uygun bir gündür.

 

Çocukların sağlıklı bir şekilde gelişmesini ve kadınların doğurgan olmasını dilemek için uygun bir gündür. Bugün aile sorunlarını çözmeye ve bu sayede işlerin bereket getirmesi için çalışmaya odaklanın.

 

Hayatta ihtiyaç duyulan şeylerin eksik olmamasını ve suçtan uzak durmayı dilemek için iyi bir gündür. Diğer taraftan, asıl ihtiyacınız olan şeyin ne olduğunu bugün keşfedebilirsiniz.

 

Gizli düşmanları yenmek ve üstün bilgiyi elde ederek güçlerinizin gelişmesini dilemek zamanıdır.
Gece
Bugün iş değiştirmek, ikametgâh veya ülke değiştirmek gibi konularda hayatta yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Eğer olaylar sizin için iyi gitmiyorsa, bu gidişatın değişmesini dilemek ve hayatınızı en baştan yenilemek için adım atmak iyi bir fikirdir. Bu sayede yaşamınızdaki paniği ortadan kaldırmak ve takıntıları durdurmak mümkün olacaktır.

 

Kötü niyetli insanlarla başa çıkmak, güzel düşüncelere ulaşabilmek ve adaleti sağlayabilmek için uygun bir gündür. Bugün insanlık için yeni bir şafak dileyin. Bu sayede hayatımızı daha iyi sürdürebiliriz.

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş