Maya Takviminde Bugün
Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Geyik
Geyik günü güç kazanarak dört element ile iyi bir ilişki içinde olmak için iyi bir gündür. Toprak ana için iyi bir şeyler dilemek, ihanet etmemeyi dilemek, yalanları alt etmek ve bir meslekte güç kazanmak için uygun bir gündür.

 

Yaşamda net olmak, zayıf olmamak, manipüle edilmemek ve bu sayede dengeyi bulabilmek için niyetlerde bulunabilirsiniz.

 

Daha cömert olmak, daha fazla sevgi dolu olmak, dedikodudan uzak durmak, iyi anlaşmalar yapmak, fiziksel sağlamlığı geliştirmek ve sanat alanında gelişmek için iyi bir gündür.
Tohum
Tohum, Doğurganlık Trekanası,

Tohum burcu tarafından yönetilen on ikinci trekanaya giriyoruz. Bu trekana özellikle kutsal çünkü yaşam veren ve evrimi sürükleyen gücü taşıyor. Bu aynı zamanda tehlikeli bir trekana çünkü yaratıcılık ve doğurganlık anlamında güçlü tutkular barındırıyor. Bu tutkular cinsellikte kahraman olmaktan servet yaratan yaratıcı dahiye çeşitli sonuçlar doğurabilirler ve eğer doğru yola yönlendirilmezlerse amaçsızca tüketim, coşkulu şehvet veya aşırı hazlara yol açabilirler. 

Tohumun doğurgan enerjilerinin ruhunuza nüfus etmesini sağlamanın anahtarı saygıdır. Hayatınızın kutsallığına saygı duyun, kendi yeteneklerinize, hayal gücünüze, yaratıcılık, doğurganlık ve bereket kapasitenize saygı duyun. Kendinizi ve becerilerinizi hafife almayın, ancak yetenekli olduğunuz alanlar ve yaratıcı enerjinizi nereye yönlendireceğinize dair gerçekçi olun. 

Yaşadığımız modern dünya güç, üretkenlik ve para üzerine kuruludur ki bunlar aslında beden, zihin ve ruh dengesinde kurulu hakiki zenginliği getirmek yerine toplumumuzun ruhunu ele geçirmiş durumdalar ve hayatın asıl anlamını görmemizi engelliyorlar.

Biz bu paradigmayı kesinlikle reddediyoruz ve hepinizi ruhunuzun derinliklerinde bulunan yaratıcı güçleri yeniden keşfetmeye davet ediyoruz. Doğa doğurganlığını ve yaratıcılığını her gün ve her nefeste ifade eder, hayatın yeni formlarına çiçek açtırır, en küçük olanı besler ve en büyük olanı besler, gökyüzünü, ormanları ve denizleri çeşitli renklerle boyar, korku veren fırtınalar kopartır, depremler yaratır, ama her zaman tüm güçleri sonsuz sabrı, bilgisi ve bilgeliği ile dengeler.

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş