Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Bıçak
Bıçak günü kötü şansı, tüm olumsuz enerjiyi ve herhangi tür bir hastalığı kesip atarak yeni bir başlangıç yapmak için ideal bir gündür.

 

Sizi tuzağa düşüren herhangi bir şeyden, düşmanlardan, kazalardan özgürleşmenizi sağlayan bir gündür. Bugün bağımlılıkları kesen, çabuk şifa getiren, kötü arkadaşlardan ve olumsuz etkilerden sizi uzak tutan bir gündür. Acıyı, korkuyu, yalanı, yanlışı, iftirayı ve herhangi olumsuz bir şeyi kesip atmak bugün çok daha kolay olacaktır.
Kartal
 

Kartal, Vizyon Trekanası,

Kartal bu trekanayı güçlü kanatları ile yükseklere taşıyor. Bu dönem hayatınızı günlük ve sıradan rutinin çok ötesinde, 10.000 metre yükseklikten izlemeye davet ediyor.

Sizi aşağı çeken inanç kalıplarınızın, korku ve belirsizliğin prangalarını kırın. Başkalarının size söyledikleriyle yarattığınız duvarları yıkın. Eski savunmacı halinizden kurtulun, renkleriniz tüm canlılığıyla hayatınızda parlasın. Şimdi iyi şansı, talihi ve hayallerinizi gerçekleştirecek maddi kaynakları isteme ve elde etme zamanıdır.

Modern toplum kontrol, güç ve etki üzerine kuruludur. Medya, ekonomi, politik sistem, din, hatta çalışma ortamınız ve belki niyetleri bu olmasa bile aileniz de sizi hapsediyor olabilir. Şimdi gerçekte kim olduğunuzu keşfetme zamanıdır. Yüksek benliğinizi, hayallerinizi ve tutkularınızı ve gerçek potansiyelinizi keşfedin.

Ancak yine de dikkatli olun ve çok hızlı veya düşüncesizce hareket etmeyin, çünkü bu sıradışı yükseklikler sarhoş edici olabilir. Saf potansiyelinize şahit olmak ve özgürlükle gelen neşeye boğulmak sizi çok iyi hissettirir. Hava daha berraktır, daha uzağı görebilirsiniz, daha hızlı ve güçlü uçabilirsiniz. Ama bu trekena eylem ile değildir, vizyon, perspektif ve içgörü ile ilgilidir. Dolayısıyla bu on üç günü vizyon ve perspektifinizi berraklaştırmak için kullanın. Hayat yolunuzun sizi nereye götürmesini istiyorsunuz? Veya halihazırda sizi nereye götürüyor? Bu sorulara cevap verin ve zamanı geldiğinde aksiyona geçmeye hazır olun. 

Unutmayın, yükseklerde uçmak tecrübe, planlama ve beceri gerektirir. Martı Jonathan’ı hatırlayın. Kanatlarınızı açın ve daha önce uçmadığınız kadar yükseğe ve uzağa uçun.

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş