Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Ölüm
Ölüm günü yaşam döngülerini dönüştürmek için uygun bir gündür. Misyonunuzu tamamlayabilecek bir şekilde hayatın sizi desteklemesini, büyük kazalardan uzak durmayı, kötü veya ani bir şekilde ölmemeyi dilemek için iyi bir gündür.

 

Bugün kadim bilgeliği talep edebilir, iyi danışmanlar ve ruhsal rehberler isteyebilirsiniz. Size faydası olmayan ilişkilerin ve yaptığınız kötü işlerin bitmesini sağlayın. Rüyalarınızın size sunduğu sezgisel dünyanın kapılarının açılması ve iyi işaretler görmeyi dilemek için uygun bir gündür.

 

Dünyada savaşların bitmesini, toplumda korunmayı dilemek için ve zaaflardan kurtulmak için iyi bir gündür.
Jaguar
Jaguar günü hem evcil hem vahşi hayvanların iyiliğini dilemek için iyi bir gündür.

 

Asla çok keskin değişimler yaşamamayı dilemek, negatif enerjileri kesmek ve bloke etmek için uygun bir gündür. Bugün kendinizi ya da buna ihtiyacı olan birisini özgürleştirebilirsiniz.

 

Bugün güç, dinçlik ve spritüel enerji getiren bir gündür. Evrenin dört köşesinin koruyucusu olan Balaneb’in bilgeliği mevcuttur. Bugün hayatta çok açıkgözlü ve farkında olabilirsiniz.

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş