Çıkış

Hayatınızın anlamını idrak etmek ve kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için 2500 yıllık Kadim Maya Takvimi'nden rehberlik alın.

Doğum Tarihiniz

Doğdunuzda Güneş Doğmuş muydu?

(Bilmiyorum)    

Dogum yili hatali

Günes bilgisi seçilmemis

Dogum dakikasi hatali

Dogum saati hatali

Köpek
Köpek günü İlahi adaleti talep etmek, adalet karşısındaki güçlerle başa çıkmak ve adaletin yerini bulmasını dilemek için uygun bir gündür. Bugün gözaltında olan insanlar özgür kalabilir.

 

Bugün, hayatta adaletli ve toleranslı olmayı öğrenebilirsiniz. Toplum hizmeti için, daha çok sevmek için ve iyi yardımcılar edinmek için uygun bir gündesiniz. Kalemi elinize alıp iyi bir yazar olmak için de daha iyi bir gün olamaz.
Ölüm
 

Ölüm, Dönüşüm Trekanası 

Mayalarda Ölüm burcunun bir diğer anlamı “sonsuz şimdi”dir. Ölüm, yeniden doğuş ve dönüşüm döngülerini içerir. Modern zihnimiz Ölümü hayatın trajik şekilde sona ermesi olarak algılar. Ölüm genelde korkulan bir şeydir. Bu yüzden bu kavramın oldukça olumsuz bir çağrışımı vardır. 

 

Mayalar içinse bu burç çok daha güçlü ve olumlu bir enerji taşır. Onlar için zamanın doğası doğrusal değil döngüseldir, mekanik değil organiktir ve tek yönlü değil çok boyutludur. Dünyanın ekseni aslında “Bu An”dır. Olmuş olan her şeyi taşıyan Geçmiş ve olacak olan her şeyi içeren Gelecek, Sonsuz Şimdiye demir atmışlardır.

 

Dolayısıyla hayatlarımızda yaptığımız her şey, tüm düşüncelerimiz, tüm sözlerimiz, tüm eylemlerimiz, insanlığa ve gelecek kuşaklara bırakacağımız mirasımızdır. Ölüm burcunun enerjisi çok önemlidir; onunla rezonansa girmek hem şahsi kaderimizi hem de insanlık olarak ortak kaderimizi etkiler. Dolayısıyla bu 13 gün boyunca eylemlerimize dikkat etmeli ve hayatımızdaki gerekli dönüşümlere izin vermeliyiz. 

 

Döngüsel zamanda her ölümün bir yeniden doğuş getirdiğini unutmayın. Bırakmanız gerekenleri bırakın ve eğer acı çekiyorsanız bunun dönüşüm baskısından kaynaklandığını hatırlayın. Yaşadığınız doğum sancıları, yerini yeniden doğuşun hazzına bıraksın.

 

Ayrıca, Maya şamanları bu trekanada 6 Maymun, 8 Kamış, ve 9 Jaguar günlerinin önemli ve güçlü olacağını söylüyorlar.

 

Bu güzel akışa teslim olabilmeniz umuduyla!

 

 

Maya Takviminin websitenizde gözükmesini istiyorsanız kutunun içindeki kodu kopyalayarak sitenizin içine yerleştirebilirsiniz.
Script :
Paylaş